İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Lise Düzeyi

Lise Düzeyi

Lise Düzeyi

  1. SINIF

9.Sınıf müfredatı yükseköğretim kurumu sınavında sorulan soruların temelinin atıldığı sınıftır. Fen bilgisi ve sosyal bilgiler kendi dallarına ayrılarak daha detaylı ele alınır. İki aşama olan YKS’nin ilk oturumu olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) 9. Ve 10. Sınıf müfredatını kapsar. Lise eğitimi boyunca en önemli sınıf 9. Sınıftır, temeli oluşturmak ve başarıya doğru adımlar atmak için en önemli senedir. YKS’de başarılı olmak için 9.sınıftan 12. Sınıfa kadar verilen kazanımları zamanında edinmek çok önemlidir. Bu süreç genellikle 12. Sınıfa bırakılsa da 1 sene içinde tüm eksikler kapatılamaz. Dolayısı ile iyi bir çalışma düzeni ve iyi bir eğitim olmadan temel atılması pek mümkün değil. Yeni nesil sorulara hakim öğretmenlerimiz ve çalışma düzeni oluşturmak üzerine kurulmuş olan sistemimiz sayesinde öğrenci her seneyi verimli olarak geçirmektedir. Kalabalık kitle dershanelerinden farklı olarak butik kursumuzda öğrencinin denetimi, takibi ve yönlendirmesi sayesinde öğrenci eğitim yılını maksimum verim ile tamamlar. Butik kursun en önemli artısı her öğrencinin değerli olması ve kimsenin gözden kaybolmamasıdır. Hedefimiz öğrencilerimizin hem YKS’ye hazırlanması hem de okul notlarının iyi olmasıdır. Öğrenme performansının geliştirilmesi adına öğrenciler motive edilir. Butik dershanemizde eğitim koçları sayesinde öğrencileri düzenli, verimli çalışma sistemi öğretilmektedir. Dolayısıyla Bu şekilde öğrencilerin temeli sağlam bir şekilde oluşur. Dershanemiz butik olduğu için her öğrencinin takibi kolay sağlanır. Eğitim koçlarımız her öğrencinin eksiğini bilir ve çözüm odaklı çalışır. Üniversite sınavında temel alınan test çözme tekniğini alanında uzman öğretmenlerden öğrenmek için siz de butik kursumuzda yerinizi alın.

  1. SINIF

Sınıfın sonunda öğrenciler ilgi ve yeteneklerine göre alanlarına ayrılarak eğitimlerine devam ederler. Butik kursumuzda öğrencilere hem akademik anlamda iyi bir eğitim sunarken hem de psikolojik danışmanlık hizmetimizle kendilerini tanımaları ve ilgi-yeteneklerine göre alan seçmeleri konusunda hizmet vermekteyiz. Kitle dershanelerindeki rehberlik anlayışından farklı olarak butik kurs anlayışıyla her öğrenciye eğitim koçu tarafından çeşitli envanterler uygulanır ve ilgi-yeteneklerine uygun alanları sağlıklı bir şekilde seçmelerinde yardımcı oluruz. Butik kursumuzda 10. Sınıflara alan seçmeden önce mesleki yönelim testi eğitim koçları tarafından uygulanır. Eğitim koçları testin sonucunda öğrencinin eğilimi olduğu mesleği seçmek için yardımcı olup yol gösterirler. Öğrencilerin derslere duyduğu önyargıyı kırmak, sınav kaygısından kurtulmak ve öğrenme performansını artırmak gibi çalışmaların yapılabilmesi için her öğrenci ile özel olarak ilgilenmek gerekir. Kitle dershanelerinde öğrencilerin çoğu kalabalıkta kaybolurken kurmuş olduğumuz butik kurs anlayışı ile hiçbir öğrenci sorunları ile baş başa bırakılmaz, eğitim koçu yol boyunca yanında olarak gerekli olan akademik ve psikolojik desteği sağlar. 10. Sınıf öğrencinin yol ayrımına geldiği ve sınava yönelik çalışmalarını zamana yayarak yapması gereken yıllardan biridir. Sınav hazırlık sürecini son seneye bırakmak yerine her sene verilen kazanımları edinerek ilerlemek sınavda öğrenciye başarı getirecektir.  Siz de kitle dershanelerinin kalabalığında kaybolmak istemiyorsanız butik kursun ayrıcalıklarından faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

  1. SINIF

11.sınıf  itibariyle öğrenciler ilgi ve yeteneklerine göre alanlarına ayrılmış ve bu alanlara yönelik dersler almaktadır. YKS’nin 2. Oturumu olan ve sınavın %60’ını oluşturan AYT sınav müfredatı 11. Sınıftan başlar. Bu nedenle 11.sınıf öğrencinin sınav psikolojisine girdiği, sınav stresinin başladığı ve konuların zorlaştığı sınavdır. Önemli bir yıldır, destek almak öğrencinin başarısı için hayati önem taşır.

 Butik kursumuzda kitle dershanelerindeki rehberlik anlayışından farklı olarak butik kurs anlayışıyla öğrencilerin derslere duyduğu önyargıyı kırmak, sınav kaygısından kurtulmak ve öğrenme performansını artırmak gibi çalışmaların yapılabilmesi için her öğrenci ile özel olarak ilgilenebildiğimiz bir sistemimiz vardır. Kitle dershanelerinde öğrencilerin çoğu kalabalıkta kaybolurken kurmuş olduğumuz butik kurs anlayışı ile hiçbir öğrenci sorunları ile baş başa bırakılmaz, eğitim koçu yol boyunca yanında olarak gerekli olan akademik ve psikolojik desteği sağlar.   Siz de kitle dershanelerinin kalabalığında kaybolmak istemiyorsanız butik kursun ayrıcalıklarından faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.