İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

LGS

LGS

LGS

Liseye Geçiş Sınavı günümüzde 8. Sınıf öğrencilerine uygulanan bir sınavdır. LGS’de başarı elde etmek isteyen öğrencilerin destek alması kaçınılmaz bir durum haline geldi.
adresinde bulunan, her bir öğrencisiyle özel ilgilenen Aşama Kurs’ta 8.sınıflar için de grup derslerimiz var. Ferah, sessiz ve güzel bir konuma sahip olan butik kursumuza ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşmak mümkün. Bugün 6 derslik, alanında uzman, genç ve dinamik öğretmen kadrosu, birebir eğitim koçluğu, özel koçluk, ihtiyaç doğrultusunda verilen etütler, özel dersler ve birebir rehberlik desteği ile eğitim-öğretime devam eden butik kursumuz bir aile sıcaklığı ile öğrencileri kucaklıyor. LGS’ye hazırlanan öğrencilerimize haftalık 16 saat ders veriliyor. Aynı zamanda öğrencilerimizi okuldaki sınavlarına da hazırlıyoruz. Eğitimde gelişime ve değişime öncülük eden butik kursumuzda öğrencilerimizin her anını verimli bir şekilde geçirebilmesi için hafta sonu 12 saat, hafta içi 4 saat ve ihtiyaçları doğrultusunda eğitim koçu eşliğinde etütler planlıyoruz. Öğrencilerimize zengin kaynak çeşitliliğine sahip, özel ilginin olduğu, mutlu ve güvenli bir eğitim ortamı sunuyoruz.
Sağlıklı bir okul puanı ve nitelikli bir lise için butik anlayışla eğitime yön veren, öğrencileri ile özel ilgilenen butik kursumuz Aşama Kurs’u tercih etmeniz sizi ayrıcalıklı kılacaktır.