İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Ortaokul Grubu Okula Destek

Ortaokul Grubu Okula Destek

Ortaokul Grubu Okula Destek

  1. SINIF

Kızılay’da bulunan Aşama Kurs butik bir kurs olarak hizmet veriyor. Her öğrencisine ayrı bir özel ilgi ile yaklaşan butik kursumuz Kızılay Karanfil Sk. No:8/1 Çankaya/Ankara adresinde yer alıyor.

Ferah, sessiz ve güzel bir konuma sahip olan butik kursumuza ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşmak mümkün. Bugün 6 derslik, alanında uzman, genç ve dinamik öğretmen kadrosu, birebir eğitim koçluğu, özel koçluk, ihtiyaç doğrultusunda verilir. Etütler, her hafta tarama desteği ile eğitim-öğretime devam eden butik kursumuz bir aile sıcaklığı ile öğrencileri kucaklıyor. Amacımız, sorup, sorgulayan düşünüp, eleştiren ileriyi bugünden görüp tasarlayan, yaptığı her işten zevk alıp, ülkemizin ve insanlığın geleceğinde olumlu katkılar sağlayacak, bir nesil yetiştirmek.

Eğitimde gelişime ve değişime öncülük eden butik kursumuzda öğrencilerimizin her anını verimli bir şekilde geçirebilmesi için hafta sonu 10 saat, hafta içi ihtiyaçları doğrultusunda etütler düzenliyoruz. Öğrencilerimize zengin kaynak çeşitliliğine sahip, özel ilginin olduğu, mutlu ve güvenli bir eğitim ortamı sunuyoruz.

Düzenli olarak öğrencilerimizle görüşerek haftalık bireysel çalışma programlarını yapıyor, hafta içerisinde programlarının takibini sağlıyoruz. Eğitim koçları eksik oldukları konuları deneme sınav sonuçları doğrultusunda analiz edip ihtiyaçlarına göre öğrencilerin etütlerini ve çalışma programlarını planlıyor. Böylelikle öğrencilerimiz her zaman takip edilmektedir. Ankara Butik dershane olarak öğrencilerimizi devamlı takip etmekteyiz. Bu şekilde öğrenciler sorumluluklarını bilmektedir.

 

  1. SINIF
  2. sınıfmüfredatı Liseye Geçiş Sınavı ve lise müfredatının temel konularını içerir. Bu nedenle öğrenciler 7.sınıf konularını iyi anlamalı ve özümsemelidir. Bu dönemde öğrencilerin kazanacağı ders çalışma alışkanlığı da çok önemli olmakla beraber bu alışkanlığın kazanılması LGSbaşarı yüzdesini arttırır.

Kızılay Karanfil Sk. No:8/1 Çankaya/Ankara adresinde bulunan, her bir öğrencisiyle özel ilgilenen butik kursumuz Aşama Kurs’ta 7.sınıflar için de grup derslerimiz açıldı. Ferah, sessiz ve güzel bir konuma sahip olan butik kursumuza ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşmak mümkün. Bugün 6 derslik, alanında uzman, genç ve dinamik öğretmen kadrosu, birebir eğitim koçluğu, özel koçluk, ihtiyaç doğrultusunda verilen etütler, özel dersler ile eğitim-öğretime devam eden butik kursumuz bir aile sıcaklığı ile öğrencileri kucaklıyor. Amacımız, sorup sorgulayan, düşünüp eleştiren, ileriyi bugünden görüp tasarlayan, yaptığı her işten zevk alıp, ülkemizin ve insanlığın geleceğinde olumlu katkılar sağlayacak, bir nesil yetiştirmek. Öğrenmenin tam gerçekleşmediği durumlarda takviye derslerimiz ve birebir etüt programlarımızla öğrencinin eksiklerinin tamamlanmasını sağlıyoruz. Öğrencilere her ders için sınav sistemine uygun olarak hazırlanmış güncel konu anlatımlı kitaplar veriyoruz. Eğitimde gelişime ve değişime öncülük eden butik kursumuzda öğrencilerimizin her anını verimli bir şekilde geçirebilmesi için hafta sonu 12 saat, hafta içi ihtiyaçları doğrultusunda etütler düzenliyoruz. Öğrencilerimize zengin kaynak çeşitliliğine sahip, özel ilginin olduğu, mutlu ve güvenli bir eğitim ortamı sunuyoruz.

7.sınıf gruplarımızın derslerini hafta sonu 2 gün olarak planladık. Günde 5 saat olmak üzere toplam 10 saat ders veriyoruz. Düzenli olarak öğrencilerimizle görüşerek haftalık bireysel çalışma programlarını yapıyor, hafta içerisinde programlarının takibini sağlıyoruz. Eğitim koçları eksik oldukları konuları deneme sınav sonuçları doğrultusunda analiz edip ihtiyaçlarına göre öğrencilerin etütlerini ve çalışma programlarını planlıyor.