İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
İletişim Bilgileri

YKS (TYT-AYT)

YKS (TYT-AYT)

YKS (TYT-AYT)

Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) 12. Sınıf öğrencilerine ve mezun öğrencilerine uygulanan bir sınavdır. YKS’de başarı elde etmek isteyen öğrencilerin destek alması kaçınılmaz bir durum haline geldi.

Kızılay Karanfil Sk. No:8/1 Çankaya/Ankara adresinde bulunan her bir öğrencisiyle özel ilgilenen butik kursumuz Aşama Kurs’ta 12.sınıflar ve mezun gruplara yönelik derslerimiz var. Ferah, sessiz ve güzel bir konuma sahip olan butik kursumuza ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşmak mümkün. Bugün 6 derslik, alanında uzman, genç ve dinamik öğretmen kadrosu, birebir eğitim koçluğu, ihtiyaç doğrultusunda verilen etütler, özel dersler ile eğitim-öğretime devam eden butik kursumuz bir aile sıcaklığı ile öğrencileri kucaklıyor.

YKS’ye hazırlanan öğrencilerimize haftalık 24 saat ders verilmektedir. Aynı zamanda öğrencilerimizi okuldaki sınavlarına da hazırlıyoruz.

Eğitimde gelişime ve değişime öncülük eden butik kursumuzda öğrencilerimizin her anını verimli bir şekilde geçirebilmesi için 12. Sınıflar  için hafta sonu 12 saat, hafta içi 8 saat ve bunların haricinde ihtiyaçları doğrultusunda eğitim koçu eşliğinde etütler planlıyoruz. Öğrencilerimize zengin kaynak çeşitliliğine sahip, özel ilginin olduğu, mutlu ve güvenli bir eğitim ortamı sunuyoruz.

Mezun öğrenciler ise haftaiçi 4 gün ders, 1 gün deneme olmak üzere 5 gün zorunlu ders-deneme programı ve bunun haricinde ihtiyaca yönelik özel ders ve etütler ile çalışmalarını sürdürüyor. Zorunlu kütüphane çalışmaları, test ve soru çözüm desteği ile öğrencilerimizin her adımda yanındayız.

Sağlıklı bir okul puanı ve nitelikli bir lise için butik anlayışla eğitime yön veren, öğrencileri ile özel ilgilenen butik kursumuz Aşama Kurs’u tercih etmeniz sizi ayrıcalıklı kılacaktır.